Zapraszamy do zabawy, w której każdy kolejny dzień listopada to zaproszenie do refleksji nad różnymi codziennymi nawykami.

Wyzwania opisane na planszy to drobiazgi, które można zrobić dla siebie i innych, dbając o komfort psychiczny, zdrowie, planetę i drugiego człowieka.

Jak grać i wygrać?

Gra składa się z 30 pól. Każde z nich to jeden dzień i jedno wyzwanie do zrobienia lub przemyślenia.

Wydrukowaną planszę zawieś np. na tablicy korkowej i użyj pinezki jako pionka. Grafikę z planszą możesz też ustawić jako tapetę w telefonie lub na komputerze.

Zaczynamy 1 listopada – wyzwanie na ten dzień przeczytaj wieczór wcześniej… Akurat pierwszego listopada autorzy planszy żądają od graczy zamiany kawy na herbatę – warto to wiedzieć jeszcze przed poranną kawą! Kolejne zadania są już łatwiejsze i motywują do zatroszczenia się o siebie i swoje najbliższe otoczenie.

W tej grze najważniejszy jest sam udział. Jeśli nie uda Ci się sprostać zadaniu z danego dnia, nie porzucaj całości! Przeskocz pionkiem na kolejnych dzień i skup się na nowym wyzwaniu.

Bądźmy w tym razem!

Powiedz o grze rodzinie, bliskim i znajomym. W końcu czemu nie mieliby na 1 dzień zrezygnować z windy

Fotkami z wykonywanych wyzwań podziel się w swoich social mediach i daj znać, że dołączyłeś do zabawy przez dodanie oficjalnych hasztagów naszych gdańskich obchodów: #BezNasNieDziała #EVCGdansk #EVCapital2022 #Volunteering #MiastoGdańsk #WolontariatGdańsk 

Dobrej zabawy i powodzenia!